Sık Sorulan Sorular

MAĞAZA SAHİPLERİ

Nasıl Üye Olabilirim?

esiteler.com sayfasına girip, “Üye Ol” bölümüne tıklayıp, ilgili formu doldurarak sisteme üye olabilirsiniz.

Ürünlerimi Nasıl Ekleyebilirim?

Siz mağazalarımıza verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile panele giriş yaptıktan sonra, “Ürün Ekle” bölümüne girmelisiniz. Paneldeki ilgili ürün adı, fiyatı ve ürün fotoğrafları gibi bir takım bilgileri girdikten sonra “Yayınla” butonuna basmalısınız.

Üyelikten Cayma Hakkım Var Mı?

Her mağazanın istediği zaman üyelikten cayma hakkı vardır.

Üyelikten Çıktığımda Verdiğim Üyelik Ücretinin İadesi Yapılır Mı?

Üyelik aynı zamanda bir mağaza kiralama olarak düşünülmelidir. Bu yüzden verdiğiniz üyelik ücretinin iade edilme durumu belirli şartlar dışında yapılmamaktadır.

Nasıl Reklam Verebilirim?

Bir ürününüz için ilgili alanlara reklam vermek isterseniz, müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Ürün Eklemek İçin Ne Yapmalıyım?

Mağazanıza daha fazla ürün eklemek için “ürünlerimi nasıl ekleyebilirim” bölümünü inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz paketinizdeki ürün sayısına ulaştığınızda hala ürün eklemek isterseniz bir üst pakete geçmelisiniz. Paketleri görüntülemek için “Premium Üyelik” bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Şifremi Unuttum. Ne Yapmalıyım?

Önceden oluşturmuş olduğunuz şifrenizi unuttuğunuzda, “Giriş Yap” bölümündeki “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Üyeliğim İptal Edilmiş. Neden Olabilir?

Üyeliğinizi yanlışlıkla kendiniz iptal etmiş olabilirsiniz. Eğer durum böyle değil ise müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Üyelik Bilgilerimi Nereden Güncelleyebilirim?

Siz mağazalarımıza verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile panele giriş yaptıktan sonra, “Hesap Ayarları” bölümüne girmelisiniz. Bu bölümden istediğiniz değişikliği yaparak “Kaydet” butonuna bastığınızda güncelleme yapılmış olur.

ZİYARETÇİLER

Ürün Siparişi Vermek İçin Ne Yapmalıyım?

Beğendiğiniz ürünün siparişini vermek için ilgili mağazanın bilgilerine ulaşıp, mağaza ile iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Herhangi görüş, öneri ve şikayetleriniz için müşteri hizmetlerini arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için MarkaMob sayfamızın en altında yer alan “Müşteri Hizmetleri” bölümüne tıklamalısınız.

Firma İle İlgili Şikayetlerimi Nasıl İletebilirim?

Firma ile ilgili şikayetlerinizi “Firma Şikayet” bölümünden veya müşteri hizmetlerini arayarak ve mesaj atarak iletebilirsiniz.

Duyuru Ve Kampanyaların Bana Gönderilmesini Nasıl Sağlarım?

Kampanyalardan hemen haberdar olmak için esiteler.com sayfamızın altında bulunan “Haber Bülteni” bölümüne e-posta adresinizi gönderebilirsiniz.
Daha Fazla Yardıma İhtiyacınız Varsa  İletişime Geçin

Ana Menü